Укулеле сопрано Flight DUS322 Zebrawood

2 996 
В наявності
Ціни в баллах: 2996 баллів
Бонусні бали: 60 баллів
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення і обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Найкраща ціна
DUS322 - єдина укулеле в нашій лінійці, виконана виключно з дерева зебрано. Смугаста, незвичайна і помітна, вона привертає увагу глядачів. Але за цією екзотичною зовнішністю ховається не менш яскрава музична індивідуальність. Її голос - високий, оригінальний і багатогранний, запам'ятовується не менше, ніж її кокетлива смугаста дека, і саме він-то і робить DUS322 улюбленицею музикантів. Стрімко злітаючи на найвищі частоти яскравими і сміливими піками, її голос буквально вистачає слухача за серце і не дає перевести подих ні на мить.
 
Зебрано
 
Зебрано - тропічна деревина родом із Західної Африки. Завдяки своєрідною грубуватою текстурі, пористий, високоміцний матеріал відрізняється естетичними особливостями - чергуванням світлих і темних смуг його візерунок нагадує розмальовку зебри.
 
Кістяні поріжки і бридж з горіхового дерева
 
Верхній і нижній поріжки, можливо, і не великі елементи укулеле, але вони безпосередньо впливають на чистоту звучання інструменту. Поріжки укулеле DUS322 зроблені з кістки (не з пластика). Тільки одна така деталь робить цю укулеле воістину унікальною.
 
Корпус
Розмір: Сопрано (12 ладів)
Верхня дека: Зебрано
Корпус: Зебрано
Бридж: Волоський горіх
 
Гриф
Гриф: Африканське Береза
Накладка на гриф: Волоський горіх
Лади і поріжки: Кость
Ширина лада: 35мм
 
Iнше
Відмітки на ладах: 5й, 7й і 10й лади.
Особливості: напівкругла задня частина корпусу, хромовані колки закритого типу, лазерне гравіювання на розетці, струни Aquila Super Nylgut, маркери на бічній частині грифа.
 
Чохол і буклет з інструкцією в комплекті!
Бренд:
FLIGHT

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук